Galvenā / Par Positive Interiors

Par Positive Interiors


Uzņēmums Positive Interiors bija radīts ar nolūku piedāvāt klientiem zemākas cenas nekā citiem grīdu piegādātājiem, nodrošinot augstu kvalitāti un plašu preču sortimentu.

 

Preces un to paraugi tiek izsūtīti visai īsos termiņos līdz klienta durvīm no noliktavas Tallinā.

 

Mūsu galvenais darbības princips ir individuāla pieeja un rūpīga attieksme kientu apkalpošanā, strādājot gan ar viesnīcu ķēdēm Radisson, Four Seasons gan arī privātmāju īpašniekiem. 


"Positive Interiors" jau ilgus gadus pierāda sevi kā uzticams partneris, sadarbojoties ar REATON un MC2 - vadošiem grīdu segumu pārdevējiem Rīgā.

 

Positive Interiors piedāvā plašu dabīgā akmens flīžu klāstu, tostarp kaļķakmens, šūnakmens, slānekļa, marmora, granīta un mozaīkas flīzes. Mūsu dabīgais akmens ir piemērots vannas istabām, virtuvēm, gaiteņiem un dzīvojamām istabām, kā arī tiek izmantots ēku ārpusē. Mūsu akmens ir pielietojams arī dažādām komerciālajām platībām, ieskaitot birojus, bārus, restorānus un viesnīcas.

 

CARRARA MARMORS

 

 

 

Slavenais un ekskluzīvais Carrara marmors tiek iegūts skaistajos Toskānas kalnos Itālijas ziemeļos. Carrara marmors tiek izmantots jau kopš senās Romas laikiem un tas ir izmantots daudzās slavenās celtnēs visā pasaulē.

 

Positive Interiors klienti bieži izmanto šo akmeni vannas istabās un dušas telpās, izvēloties plāksnes sekojošos izmēros: 600 x 600 x 12 mm vai 600 x 400 x 12 mm. Bianco Carrara CD matēts marmors un Bianco Carrara CD pulēts marmors.

 

 

 

 

Mūsu koka grīdu asortimentā ietilpst ozols, osis, lapegle un bambuss. Pateicoties daudzām pieejamām ieeļļoto krāsu variācijām, mūsu klāsta koka grīdas ir ļoti populāras, un tiek izmantotas gan mājās, gan viesnīcās un restorānos. Positive Interiors piedāvā arī segumus terases eksterjeram.

 

 Positive Interiors partneri: