Galvenā / Koka grīdas segumi un Dabīgā Akmens flīzes

Koka grīdas segumi un Dabīgā Akmens flīzes


Positive Interiors ir vadošais dabīgā akmens flīžu un koka grīdas segumu piegādātājs Baltijas valstīs, Skandināvijā, un Lielbritānijā.

 

Positive Interiors piedāvā daudzveidīgas akmens flīzes, tostarp kaļķakmeni, šūnakmeni, slānekli, marmoru, granītu un mozaīkas flīzes. Mūsu dabīgais akmens ir piemērots vannas istabām, virtuvēm, gaiteņiem un dzīvojamām istabām, kā arī tiek izmantots ēku ārpusē. Akmens ir pielietojams arī dažādām komerciālajām platībām.

 

Koka grīdu asortimentā ietilpst ozols, osis, lapegle, kā arī eksotiskie koki. Pateicoties daudzām pieejamām krāsu variācijām, mūsu klāsta koka grīdas ir ļoti populāras, un tiek izmantotas gan mājās, gan viesnīcās un restorānos. Positive Interiors piedāvā arī segumus terases eksterjeram.

 

"Positive Interiors" jau ilgus gadus pierāda sevi kā uzticams partneris, sadarbojoties ar REATON un MC2 - vadošiem grīdu segumu pārdevējiem Rīgā.

 

Lūdzu, veltiet laiku, lai apskatītu mūsu akmens flīzes un grīdas segumus, un mēs ceram, ka jūs atradīsiet kaut ko piemērotu savam projektam!

 

Lasīt vairāk...